Quizvraag: Wie is die man?

Wij nemen aan dat Hangende Spts in werkelijkheid Hangende Spits is en geven het punt voor het antwoord op vraag 24 dan ook aan laatstgenoemde, wegens "Air France", want dat klopte.

De vragen 1, 2, 3, 7, 13, 16 en 21 (Waarom heeft Bernard Hinault op deze foto een rode trui aan?Waar komen de Sibbe's volgens Siebe Sibbe oorspronkelijk vandaan?, Hoe heet dit verhaal van Simon Carmiggelt?, Hoeveel sleutelringen heeft Gertjan-Klaas van Everdingen?, Hoe heet dat lied?, Wie van hen is de oudste? en Waar is deze foto genomen?) blijven weer onbeantwoord en wij gaan door met vraag 25. Inleiding tot vraag 25: onze serie 'Niet iedereen lijkt op Groucho' is tamelijk populair, ook bij ons. Vandaag dus maar weer eens iemand die niet op Groucho lijkt. Op bijgaande foto ziet u hem en de vraag is simpel. Vraag 25: Wie is die man?



24-08-2005 12.56 | Door: De Grote Vrager

Reacties

Het reactieveld bij dit onderwerp is gesloten. Mocht u nog iets aan de discussie toe te voegen hebben, dan kunt u reageren via reacties@opinieleiders.nl of op het Opinieleidersforum.



Opinieleiders.nl © 1999 - 2021 Alle rechten voorbehouden
Contact   Valid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!KuijkStrip over de zinloosheid van webloggen, onder andere