Geert Wilders
- Geert Wilders (17-11-2004)
- Geert Wilders is een beetje monomaan. Als hij de islam ook eens van een paar dingen niet de schuld zou geven, zou je hem misschien serieus kunnen nemen. Misschien ook niet. Zie: Waar is Pipo als je hem nodig hebt? en Een onbewaakt ogenblik
- Geert Wilders geboren op (22-11-2004)
- Een eiland in de stille oceaan? De St. Pietersberg? Zijn verjaardag?
- Geert Wilders opiniepeiling zetels (12-10-2004)
- Geert Wilders zou volgens de opiniepeilingen een heleboel zetels krijgen. De vraag is, of hij daar ook iets zinnigs mee kan doen. Zie: Waar is Pipo als je hem nodig hebt?
- Naaktfoto's Geert Wilders Sinterklaas (DP, 3-12-2004)
- Naaktfoto's van Geert Wilders als Sinterklaas, of naaktfoto's van Geert Wilders met, voor, achter, onder, op of zonder Sinterklaas? Hoe lang mag zijn baard zijn?
- Plaatje van Wilders die een geit neukt... (DP, 23-11-2004)
- Theo van Gogh schijnt islamieten geitenneukers genoemd te hebben. Geert Wilders heeft de naam anti-islam te zijn, dus is hij een geitenneuker? Wat een rare gedachtenkronkel. Dankzij de moord op Theo van Gogh, en de aandacht daarvoor in het buitenland, weet ik nu dat 'geitenneuker' in het Duits 'Ziegenficker' is. Stond in 'Der Spiegel'.
06-05-2006 10.14 | Door: Cpt. Iglo
Reacties
Het reactieveld bij dit onderwerp is gesloten. Mocht u nog iets aan de discussie toe te voegen hebben, dan kunt u reageren via reacties@opinieleiders.nl of op het Opinieleidersforum.