Mr. Oelewapper, de hondelulle van de week

StommelingJones
Een politierechter in Assen heeft iemand veroordeeld wegens het gebruik van het woord 'flapdrol' tegen een agent. Volgens de politierechter was dat een belediging. Volgens ons is het veeleer een belediging als je een willekeurige flapdrol agent noemt, maar dat is een heel ander verhaal.

De rechter in quaestie zou, volgens het stukje 'Flapdrol' wel beledigend voor agenten tegen de verdachte gezegd hebben:

"Als u 'flapdrol' niet beledigend vindt, dan vind ik u een flapdrol"
Zo'n rechter vinden wij niet alleen een flapdrol en een oelewapper, maar ook een regelrechte klootzak. Hij maakt misbruik van zijn positie om mensen uit te schelden, terwijl hij juist het goede voorbeeld zou moeten geven. Deze kwistenbiebel heeft geheel eigenmachtig de door de Officier van Justitie (zelf ongetwijfeld een vierkante oetlul) geëiste boete met dertig uiri verhoogd en vanwege zijn optreden benoemen wij hem bij dezen tot hondelulle van de week. Het onderstaande plaatje doen wij er geheel gratis bij.Plaatje

15-02-2007 05.38 | Door: Stommeling Jones

Reacties

Het reactieveld bij dit onderwerp is gesloten. Mocht u nog iets aan de discussie toe te voegen hebben, dan kunt u reageren via reacties@opinieleiders.nl of op het Opinieleidersforum.



Opinieleiders.nl © 1999 - 2021 Alle rechten voorbehouden
Contact   Valid XHTML 1.0 TransitionalValid CSS!KuijkStrip over de zinloosheid van webloggen, onder andere