Uitkijken waar je je compjoeter laat repareren
![]() |
Sex met beesten schijnt ook populair te zijn. Misschien is dit dus wel een pornografisch plaatje, in de categorie beestenporno. Je weet het niet. |
Wij vinden ook dat mensen wien gevraagd wordt andermans compjoeter te repareren niet naar andermans bestanden mogen kijken, aangezien ze daar nix mee te maken hebben en het hun zaken niet zijn. Het compjoeterbedrijf dat de compjoeter van een man uit Den Bosch moest repareren dacht daar anders over, zo lezen wij in de De Telegraaf onder de titel Vondst kinderporno na reparatie computer. "Het bedrijf ontdekte al snel dat in het geheugen van het apparaat kinderporno was opgeslagen. Daarop is de politie gewaarschuwd.", aldus het bericht.
Laat dit een waarschuwing zijn: wie zijn compjoeter ter reparatie aanbiedt, dient eerst alle caches op te schonen en strafbaar materiaal van de harde schijf te verwijderen. Daarbij doet zich dan het probleem voor, dat het apparaat stuk is, aangezien het niet voor nix ter reparatie wordt aangeboden. Een soort catch twenty-two, maar dan anders.
26-10-2005 11.57 | Door: Cpt. Iglo
Reacties
Het reactieveld bij dit onderwerp is gesloten. Mocht u nog iets aan de discussie toe te voegen hebben, dan kunt u reageren via reacties@opinieleiders.nl of op het Opinieleidersforum.