Zielige Femke is het zat
![]() |
Illustratie hoort bij "[TOEVOEGING]" |
![]() |
Er zijn verschillende mogelijkheden. Het waarschijnlijkst is dat mensen die het niet met mevrouw Halsema eens zijn en wier reacties worden verwijderd er al snel genoeg van krijgen, zodat het log van mevrouw Halsema uiteindelijk net zo'n dood log wordt als dat van Jan Marijnissen, die (of zijn webmaster, daar willen we af wezen) ook alleen maar de hem welgevallige reacties laat staan. Nou ja, zo lang dit soort mensen het dan in de kamer maar niet meer heeft over "signalen uit de samenleving" die hen bereikt zouden hebben, vinden wij het allang best.
[TOEVOEGING] Zojuist horen wij van uw en onze captain dat een poging van hem om een alleszins redelijke reactie te posten bij het stukje Nog maar een keer: hoe vrij is het woord? niet is geslaagd.
"You are not allowed to proceed with this request"Aldus het verbodsscherm. Uw en onze captain gaat nu via een omweg even proberen de dames en heren die Femke's log bekijken te wijzen op het bestaan van dit stukje.
![]() |
Illustratie hoort bij "[TWEEDE TOEVOEGING]" |
23-11-2005 21.26 | Door: Stommeling Jones
Reacties
Het reactieveld bij dit onderwerp is gesloten. Mocht u nog iets aan de discussie toe te voegen hebben, dan kunt u reageren via reacties@opinieleiders.nl of op het Opinieleidersforum.