De Heus verdonkeremaant kritiek
![]() |
Omdat wij nooit te beroerd zijn onjuiste informatie te corrigeren en anderen op hun misvattingen te wijzen, heeft uw captain de moeite genomen de firma De Heus in het desbetreffende reactieveld mede te delen wat wij ervan vonden en te verwijzen naar ons eigen log. Hij had zich die moeite kunnen besparen, want de firma De Heus heeft de reactie verwijderd. En dat noemt zich 'Multi Response'.
![]() |
"Gaarne wijs ik u op De Heus verdonkeremaant kritiek, hoewel ik niet de illusie heb dat mijn reactie niet verwijderd gaat worden."
30-11-2005 16.38 | Door: Cpt. Iglo
Reacties
Het reactieveld bij dit onderwerp is gesloten. Mocht u nog iets aan de discussie toe te voegen hebben, dan kunt u reageren via reacties@opinieleiders.nl of op het Opinieleidersforum.